Velikost pisave:

Pod pokroviteljstvom ČZS prireja ČD Postojna v petek, 17.07.2020, popoldne - med 16. in 19. uro, v čebelnjaku SGLŠ (park gozdarske šole) 3. delavnico z naslovom Nega čebeljih družin skozi leto po načelih DČP,  s poudarkom na vlogi, produktivnosti in vzreji matic za uspešno čebelarjenje (Usposabljanja iz Javnega naročila za izvedbo usposabljanja v čebelarstvu). Delavnico bo vodil predsednik ČD društva Postojna, čebelarski mojster Vladimir Fajdiga.

Obisk delavnice priporočamo predvsem čebelarjem začetnikom. Zaradi omejenega števila udeležencev, pošljite pravočasne prijave na naslov  Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

V primeru dežja, bomo gostovali v učilnici, v dijaškem domu gozdarske šole.

Anastazija Krebelj Jež, tajnica društva